10 / 10
از 3 کاربر

ریموت کنترل Jeico

یکی از برند های تولید کننده انواع ریموت کنترل جرثقیل ، برند Jeico ساخت کشور کره می باشد که در بازار جهانی دارای اعتبار بالایی می باشد . امروزه استفاده از ریموت کنترل جرثقیل به هنگام کار با انواع جرثقیل ها بسیار رواج پیدا کرده است . ریموت کنترل Jeico با توجه به قابلیت های بالایی که دارا می باشد نزد اپراتور های جرثقیل ها دارای محبوبیت است .

ریموت کنترل های Jeico برای انواع جرثقیل ها مانند جرثقیل های سقفی ، جرثقیل های کارخانه ای ، جرثقیل های بازویی و جرثقیل های دروازه ای و حتی تاور کرین ها یا همان جرثقیل های برجی قابل استفاده می شود .

اگر بخواهیم به برخی از مزایای ریموت کنترل جیکو اشاره داشته باشیم باید مهم ترین آن ها را حفاظت کردن اپراتور جرثقیل از خطرات احتمالی ناشی از نزدیک شدن به بار دانست زیرا استفاده از ریموت کنترل Jeico شرایطی را ایجاد کرده تا اپراتور در هر زاویه از دستگاه قرار بگیرد به این ترتیب دید اپراتور وسیع تر خواهد بود و به این ترتیب راندمان کار بالا می رود و در زمان صرفه جویی می شود ، همچنین به دلیل برد بالای 100 متر ریموت کنترل Jeico اپراتور می تواند در فاصله ی مناسب از دستگاه قرار بگیرد . از طرفی دیگر استفاده از کنترل از راه دور Jeico به جای کابل های آویز جرثقیل سبب شده تا تجهیزاتی نظیر گیربکس ها و کلید فرمان از اسیب ها در امان بمانند . ریموت کنترل های جیکو این امکان را فراهم کرده تا کلید های فرمان را ، حتی در هنگام کار با جرثقیل در صورت نیاز تعویض نمود .

 

قطعات ریموت کنترل Jeico

برخی از قطعات ریموت کنترل جرثقیل با توجه به استفاده مداوم ممکن است دچار آسیب دیدگی شوند و نیاز به تعویض پیدا کنند ما در این مجموعه علاوه بر فروش ریموت کنترل جیکو ، فروش قطعات ریموت کنترل Jeico را نیز انجام می دهیم چنانچه قطعه ای دچار آسیب شود اگر نتوان تعمیر ریموت کنترل جرثقیل را برای آن انجام داد قطعه ی مورد نظر را تعویض نماییم .

فروش ریموت کنترل Jeico

ما در این وب سایت انواع مدل های ریموت کنترل Jeico را معرفی کرده و فروش انواع ریموت کنترل Jeico را انجام می دهیم . با توجه به در دسترس نبودن فروشگاه های لوازم یدکی برای بسیاری از شهر ها ما در این وب سایت شرایط فروش ریموت کنترل جرثقیل را به صورت غیر حضوری ایجاد کرده ایم . چنانچه قصد خرید ریموت کنترل Jeico را داشته باشید می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را در این امر راهنمایی نمایند تا بتوانید خرید مطمئنی را انجام دهید .

ثبت نظر
محمد علیپور هست ... : سلام وقت شما بخیر بنده ۵ عدد ریموت ۶ کان ...
1 0
ممنون میشم اگه موجود نداشتین راهنماییم کنین
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :