ریموت کنترل جرثقیل

ریموت کنترل جرثقیل از تجهیزات ضروری به هنگام استفاده از جرثقیل ها می باشد  و جهت جابه جایی مواد توسط جرثقیل از این دستگاه کنترل از راه دور استفاده میشود همچنین  ریموت کنترل های جرثقیل توانسته اند به سرعت جایگزین کابل های آویز در انواع جرثقیل شوند ، امروزه در بسیاری از صنایع جهت سهولت در کار ها از فناوری سیستم های کنترل از راه دور جرثقیل استفاده می شود . 

مزایای استفاده از ریموت کنترل جرثقیل

استفاده از ریموت کنترل جرثقیل موجب می شود تا اپراتور از خطرات ناشی از نزدیکی به بار های خطرناک در امان باشد همچنین اپراتور دارای دید وسیع تری به دلیل قرار گرفتن در موقعیت مناسب نسبت به بار می شود . خطراتی نظیر برق گرفتگی به دلیل استفاده از کابل های آویز نیز در استفاده از ریموت کنترل ها حذف شده است . همچنین خستگی ناشی از استفاده کابل و کلید آویز از بین می رود و سهولت استفاده از کنترل از راه دور جرثقیل باعث صرفه جویی در وقت و هزینه و همچنین بالا بردن راندمان کاری شده است .

مشخصات ریموت کنترل جرثقیل

از جمله مشخصات ریموت کنترل ها برد 100متر ، حفاظت IP 65 است همچنین دارای کارکرد مناسب در دمای بین -45 الی +80 درجه سانتی گراد می باشد . ریموت کنترل ها دارای کد مختص به خود بوده که سبب جلوگیری از تداخل کاری بین جرثقیل های مشابه می شود . از دیگر مشخصات ریموت کنترل جرثقیل دارا بودن سیستم تشخیص خطا ، قابلیت کار با ولتاز های متفاوت ، کابل های شماره گذاری شده برای نصب راحت تر ، دارای قاب صنعتی فایبرگلاس ضد ضربه و استفاده ار باتری قلمی معمولی که موجب کم مصرف بودن می شود می باشد .

ریموت کنترل های جرثقیل استاندارد های FCC  آمریکا و CE اروپا را نیز دارا می باشند .

خرید ریموت کنترل جرثقیل

با توجه به موارد ذکر شده بسیاری از افرادی که با جرثقیل ها سروکار دارند قطعا به فکر خرید ریموت کنترل جرثقیل می افتند . ما در وب سایت گروه تجهیزات افرا سعی بر آن داشتیم تا با معرفی انواع ریموت کنترل های جرثقیل ، فروش ریموت کنترل جرثقیل را به صورت اصل و با کیفیت با قیمت مناسب ارائه دهیم .

قیمت ریموت کنترل جرثقیل

برای اطلاع از قیمت انواع ریموت کنترل جرثقیل می توانید با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما شرکت تماس حاصل نمایید و از مشاورین فروش ریموت کنترل جرثقیل ما اطلاعات لازم را کسب نمایید ما قیمت هایی که ما در این مجموعه ارائه می دهیم به جهت واردات مستقیم و بدون واسطه مناسب تر از سایر فروشندگان ریموت کنترل جرثقیل می باشد .

فروش ریموت کنترل جرثقیل در شهرستان ها

از آن جایی که تنها فقط کسانی که با ماشین آلات صنعتی و جرثقیل ها در شغل خود در ارتباط هستند از ریموت کنترل جرثقیل استفاده می کنند و دستگاهی نمی باشد که مورد استفاده عموم قرار بگیرد تعداد مراکز فروش ریموت کنترل جرثقیل محدود می باشد و در بسیاری از شهرستان های کوچک وجود ندارد اما جای نگرانی نیست زیرا بسیاری از نمایندگی ها و فروشگاه های دستگاه کنترل از راه دور جرثقیل از جمله گروه تجهیزات افرا شرایط فروش غیر حضوری را برای مشتریان خود در دیگر شهر ها ایجاد نموده اند تا آن ها با خیال راحت پس از ثبت سفارش و خرید در کمترین زمان ممکن ریموت کنترل مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرند .

فروش ریموت کنترل جرثقیل اورجینال

بسیاری از فروشندگان ریموت کنترل جرثقیل وارد کننده ی مستقیم ریموت کنترل کامل از کمپانی سازنده نمی باشند و قطعات ریموت کنتذل را به صورت جدا از هم تهیه کرده و در داخل ایران با یکدیگر اسمبل می کنند همچنین نمونه های چینی ریموت کنترل جرثقیل مانند ریموت کنترل ساگا نیز داخل بازار بسیار می باشند تز این رو در هنگام خرید باید نهایت دقت را به کار بگیرید تا به سراغ مرکزی بروید که فروش ریموت کنترل جرثقیل اورجینال انجام می دهند و به ریموت کنترل جرثقیل را مستقیم به صورت اسمبل خود کارخانه وارد کند ، زیرا استفاده از ریموت کنترل های جرثقیل نمونه های ذکر شده کارایی لازم را نداشته و پس از مدتی استفاده به طور کلی از کار می افتد و ممکن است آسیب جدی برای خود جرثقیل به وجود آورد .

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :