10 / 10
از 1 کاربر

ریموت کنترل 8K

جرثقیل در کارگاه ها و صنایع حرف اول را می زند و بسیار کاربردی برای انجام کارها خصوصا جا به جایی کالا و مواد می باشد . می دانیم که برای هدایت جرثقیل ها باید از کنترل از راه دور و یا همان ریموت کنترل جرثقیل استفاده کرد . اگر شما به دنبال ریموت کنترل جرثقیل با کیفیت و محکم می باشید که قیمت مناسب و پایینی داشته باشد ما به شما ریموت کنترل های جیکو را پیشنهاد می کنیم . ریموت کنترل 8k از مدل های ریموت کنترل Jeico می باشد که هم کیفیت قابل قبولی را دارا می باشد و هم از قیمت مناسبی برخوردار است .

همانند دیگر ریموت کنترل های Jeico ، ریموت کنترل جرثقیل 8K نیز ساخت کشور کره جنوبی می باشد . این نوع ریموت کنترل برای جرثقیل های سقفی و پمپ بتن ها مناسب تر می باشد و معمولا اپراتور هایی که در محل کار خود با این نوع جرثقیل ها در ارتباط هستند از ریموت کنترل های 8K استفاده می کنند .

مشخصات ریموت کنترل 8K

ریموت کنترل Jeico 8K دارای 8 کلید دو سرعته و یک کلید استپ امرجنسی می باشد ، درجه حفاظت آن IP65 بوده و می توان تا فاصله 100 متری این نوع ریموت را کنترل نمود و هدایت کرد . در شرایط سخت صنعتی و ضربه دیدن ریموت کنترل جرثقیل 8K مقاوم بوده و با یک بار شارژ باتری تا 40 ساعت توانایی کار دارد .

قطعات جانبی ریموت کنترل 8K

اگر از ریموت کنترل های Jeico استفاده می کنید قطعا نیاز به قطعات جانبی آن پیدا خواهید کرد . قطعات جانبی ریموت کنترل 8K را خود شرکت جیکو به صورت کاملا اورجینال تولید می کند و برای خرید در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد . قطعات نظیر آنتن ، قاب فرستنده و حتی فرستنده ریموت کنترل 8K می باشند که بهتر است آن ها از برند سازنده خود محصول تهیه کرد تا کیفیت لازم را دارا باشد .

خرید ریموت کنترل 8K اورجینال

گروه تجهیزات افرا ریموت کنترل 8K را با کیفیت و در بسته بندی های کاملا اورجینال ارائه می دهد و همواره تلاش می کند را رضایت خریداران این محصولات را جلب نماید تا در خرید بعدی نیز دوباره به به این شرکت مراجعه نمایند . همچنین انواع قطعات ریموت کنترل 8k را با ضمانت اصل بودن ارائه می دهد و در صورت مشاهده هر گونه ایرادی می تواند با شماره های 02144844798 – 09223825760 تماس گرفته و تقاضای تعویض کالا را نماید .

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :