ریموت کنترل L8B

ریموت کنترل SAGA مدل های مختلف با خصوصیات فنی متفاوت از ریموت کنترل جرثقیل را ارائه می دهد زیرا اپراتور های جرثقیل با توجه به نوع جرثقیل خود و همینطور محیط کاری خود استفاده های متفاوتی از ریموت کنترل دارند و میزان نیاز های آن ها متفاوت است از این رو با ریموت کنترل جرثقیل خود را با بررسی مدل های مختلف ریموت کنترل انتخواب می کنند .

یکی از مدل های پر فروش ریموت کنترل جرثقیل SAGA ، ریموت کنترل L8B می باشد که مشخصه های فنی و ظاهری ، آن را به یک ریموت کنترل جرثقیل محبوب تبدیل کرده است . ریموت کنترل جرثقیل L8B دارای 1 کلید استپ اضطراری ، 1 کلید استارت و 6 کلید تک پله می باشد همچنین مشخصات ظاهری فرستنده L8B یا همان TXL8B ابعاد 163*49*45 میلیمتر  و ابعاد گیرنده L8B (RX L8B) 161*74*52 می باشد . وزن ریموت کنترل L8B ، 1655 گرم و رنگ آن آبی می باشد . برد عملیاتی بالاتر از 100 متر و دارا بودن قاب ضد آب و ضد ضربه فایبرگلاس از دیگر مشخصه های ریموت کنترل جرثقیل L8B می باشد .

فروش ریموت کنترل L8B

قیمت ریموت کنترل L8B با توجه به مزیت های که دارد بسیار مناسب می باشد و همین امر سبب شده تا فروش ریموت کنترل L8B در مراکز فروش ریموت کنترل بیش از سایر مدل ها باشد . گروه تجهیزات افرا یکی از مراکز وارد کننده ریموت کنترل L8B ساگا می باشد که فروش ریموت کنترل L8B را کاملا اورجینال و با کیفیت انجام می دهد . چنانچه قصد خرید ریموت کنترل L8B SAGA  را دارید با شماره های 092225760-02144844798 تماس حاصل نمایید تا مشاورین ما در این زمینه شما را یاری نمایند همچنین به دلیل نوسانات قیمت ارز برای استعلام قیمت ریموت کنترل جرثقیل نیز می توانید از طریق تماس با شماره های فوق اقدام نمایید .  

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :