09223825760

ریموت کنترل 10K

10 / 10
از 1 کاربر

در بخش های گذشته شما با انواع ریموت کنترل Jeico آشنا شده اید حال می خواهیم یکی از مدل های ریموت کنترل جیکو به نام ریموت کنترل 10K که بیش از سایر مدل ها مورد استفاده قرار می گیرد را معرفی کنیم . ریموت کنترل جرثقیل 10K با توجه به قابلیت هایی که دارا می باشد بیشتر در جرثقیل های سقفی و تاورکرین ها مورد استفاده قرار می گیرد البته این نوع ریموت کنترل قابلیت اتصال به تمامی مدل های جرثقیل و ماشین آلات این چنینی را داراست .

مشخصات ریموت کنترل 10K

تعداد دکمه های ریموت کنترل 10K جیکو ده عدد دو سرعته و یک عد دکمه استپ اضراری می باشد . رنگ گیرنده و فرستنده ریموت کنترل 10K زرد می باشد که این راهی برای تشخیص این برند می باشد . همانند دیگر مدل های ریموت کنترل جیکو از مقاومت خوب و بالا برخوردار است و دارای IP65 و برد عملیاتی بالای 100 متر است همچنین توانایی نگه داری باتری تا 40 ساعت را نیز دارا است .

خرید ریموت کنترل 10K

به هنگام خرید ریموت کنترل 10K باید به اصل بودن آن توجه ویژه داشته باشید زیرا خرید ریموت کنترل جرثقیل که غیر اصل باشد می تواند باعث آسیب دیدن جرثقیل و دیگر ماشین آلات شما شود . گروه تجهیزات افرا در زمینه واردات مستقیم انواع ریموت کنترل جرثقیل اورجینال فعالیت می کند و در این زمینه دارای سابقه ی درخشان است شما می توانید با اطمینان کامل ریموت کنترل 10K را به صورت کاملا اورجینال به همراه ضمانت نامه خریداری نمایید .

فروش غیر حضوری ریموت کنترل 10K

 دسترسی به فروشگاه های لوازم جانبی در بسیاری از شهرستان ها دشوار می باشد و کسانی که به دنبال خرید ریموت کنترل 10k می باشند نیز با این مشکل مواجه هستند . ما با راه اندازی وب سایت گروه تجهیزات افرا سعی بر آن داشته ایم تا شرایط فروش غیر حضوری ریموت کنترل 10k را برای مشتریان این محصول فراهم کنیم تا به راحتی بتوانند با مشاهده مشخصات ریموت کنترل 10K در داخل سایت و یا تماس با مشاورین فروش ما خرید خود را انجام دهند . علاوه بر خود محصول ما قطعات جانبی ریموت کنترل 10K مانند آنتن و قاب و همینطور فرستنده ریموت کنترل L10 به صورت جداگانه را نیز انجام می دهیم .

ارسال نظر و نظرات ثبت شده