09223825760

فرستنده ریموت کنترل جرثقیل

10 / 10
از 1 کاربر

جرثقیل ها در صنایع مختلف و فعالیت های عمرانی بسیار کار آمد می باشند به همین جهت مورد استفاده بسیار قرار می گیرند . امروزه برای  بالا بردن راندمان کاری و بهبود روش های جا به جایی و انتقال ، کنترل از راه دور جرثقیل را جایگزین کابل های آویز کرده اند .

کنترل از راه دور جرثقیل و یا همان ریموت کنترل جرثقیل از دو بخش  فرستنده و گیرنده ریموت کنترل جرثقیل تشکیل شده است که ما در این بخش توضیحاتی را در مورد فرستنده های ریموت کنترل جرثقیل ارائه می دهیم . فرستنده ریموت کنترل و یا همان TX ابزاری می باشد که در اختیار اپراتور جرثقیل قرار دارد و به وسیله ی ان هدایت جرثقیل را به عهده گرفته است . معمولا بر روی TX ریموت کنترل جرثقیل کلید هایی تعبیه شده است که به وسیله ی آن ها هدایت و جا به جایی بار ها به وسیله ی جرثقیل به جهت های مختلف صورت می گیرد . فرستنده همانطور که بسیار کارآمد می باشد بیشتر در معرض آسیب دیدگی و خرابی قرار می گیرد و در بعضی موارد نیاز به تعویض پیدا می کند . شرکت های تولید کننده ی کنترل از راه دور جرثقیل ها تولید فرستنده ریموت کنترل جرثقیل ها را به صورت جداگانه نیز انجام میدهند و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .

فرستنده ریموت کنترل SAGA

میدانیم که شرکت ساگا یکی از بزرگترین و برترین تولید کنندگان ریموت کنترل جرثقیل در دنیا می باشد . این شرکت نیز برای ارائه خدمات بهتر ، فروش فرستنده ریموت کنترل جرثقیل به صورت جداگانه را نیز انجام میدهد . برای خرید فرستنده ریموت کنترل ساگا شما می توانید به نمایندگی های معتبر شرکت ساگا در سراسر کشور مراجعه نمایید .

خرید فرستنده ریموت کنترل جرثقیل

 ما در گروه تجهیزات افرا فروش فرستنده تمامی ریموت کنترل های جرثقیل که ارائه دهنده آن ها هستیم را انجام می دهیم . شما می توانید با مراجعه به وب سایت ما و یا تماس با شماره های مندرج در سایت پس از بررسی های لازم اقدام به خرید فرستنده ریموت کنترل جرثقیل مورد نظر خود نمایید .

خرید قاب (کیس ) فرستنده ریموت کنترل جرثقیل

ما در گروه تجهیزات علاوه بر فروش انواع فرستنده های ساگا اقدام به فروش انواع قاب (کیس ) ریموت کنترل جرثقیل برای مدل های L8B و L10 نموده ایم تا در صورت آسیب بدنه خارجی فرستنده مشتریان ما بتوانند قاب فرستنده را جایگزین نمایند ، قیمت قاب (کیس) ریموت کنترل جرثقیل برای مدل های L8B و L10 مبلغ 2،000،000 ریال میباشد .

ارسال نظر و نظرات ثبت شده